Samochody

Samochody

Wrz 04

Samochody

Samochody

Jeśli chcemy kupić samochód powinniśmy zwrócić uwagę na wiele czynników. Ważne jest, aby nie trzeba było wymieniać filtrów do oleju. Nie jest to wielki wydatek, jednak po co mamy tuż po zakupie inwestować w samochód. Trzeba zwrócić uwagę, skąd jest samochód. Po powodzi w Niemczech w Polsce pojawiła się duża ilość samochód, które zostały zalane.podkładka dystansowa pod zbrojenie Samochody te były zadbane, więc laik nie mógł się zorientować, że jest coś nie tak.

Samochody

Dopiero po czasie, nowi właściciele zaczynali mieć kłopoty z tymi samochodami. Trudno trafić na uczciwego sprzedawcę. Każdy chce zarobić, to zrozumiałe. Nie ma jednak przyzwolenia na zmianę przebiegu, to decyduje o cenie za samochód. Nikt nie ma prawa sprzedawać zalanych aut, a przysłowie „wiedziały gały co brały” nie ma tutaj żadnego zastosowania. Zazwyczaj umowa jest sporządzana pomiędzy obcokrajowcem a kupującym, sprzedawca nie widnieje jako pośrednik.

W razie jakikolwiek kłopotów powinniśmy się zgłosić do obywatele Niemiec czy Francji, który nie ma pojęcia o naszym istnieniu.

Wpis zawdzięczamy